7. Bajda Rafał jun. d.s 1 39 12.535 236
8. Rudnicki Michał - z - 18 5.995 209
9. Osiecki Łukasz j.mł. - 1 45 12.815 194
10. Zyśk Kamil j.mł. - 3 15 3.805 118

1.Jarosław Kulma - brał udział w 37 wyścigach; wykonał normę na II klasę sportową; ukończył 3 wieloetapowe wyścig: po Ziemi Kluczborskiej, po okolicach Ostrowa Wielkopolskiego i o Fortum DZT w Wałbrzychu; był 3 na mistrzostwach Opolszczyzny MTB w Prudniku, 8 w ogólnopolskim kryterium w Raciborzu; największym sukcesem było zakwalifikowanie się do OOM ze startu wspólnego w Strykowie; zdobył dużą srebrną odznakę KOT.

2. Rafał Zyśk - uczestniczył w 31 wyścigach; wykonał normę na I klasę sportową; zdecydowana większość startów to wyścigi o Puchar Polski lub o Mistrzostwo Polski; największe sukcesy to 11 miejsca w Mistrzostwach Polski LZS w jeździe indywidualnej na czas w Siedlcach i w finale Pucharu Polski na szosie w Miliczu; zdobył dużą srebrną odznakę KOT.

3. Denis Gierczak - brał udział w 32 wyścigach; wykonał normę na I klasę sportową; brał udział w wieloetapowym wyścigu SZLAKAMI JURY; z powodzeniem uczestniczył w wieloetapowym wyścigu tandemów po Kotlinie Kłodzkiej; największy sukces to zajęcie 4 miejsca w mistrzostwach województwa MTB w Prudniku; zdobył dużą srebrną odznakę KOT.

4. Krystian Phol -zaliczył 24 starty; wykonał normę na II klasę sportową; ukończył wieloetapowy wyścig po okolicach Ostrowa Wielkopolskiego na 51 miejscu; największy sukces to11 miejsce na między wojewódzkich mistrzostwach w jeździe parami w Mysłowie i 2 miejsce w Trójkach kolarskich w Głuchołazach; zdobył złotą odznakę KOT.

5. Sebastian Rudnicki - uczestniczył w 31 wyścigach; wykonał normę na I klasę sportową; był 3 na przełajowych mistrzostwach Opolszczyzny w Falmirowicach; największe sukcesy to 19 miejsca w Pucharze Polski w Pińczycach i wieloetapowym wyścigu SZLAKAMI JURY; zdobył dużą srebrną odznakę KOT.

6. Wojciech Michałek - brał udział w 36 wyścigach; wykonał normę na II klasę sportową, był 3 na przełajowych mistrzostwach Opolszczyzny w Falmirowicach; największy sukces to 15 miejsce w punktacji generalnej wieloetapowego wyścigu po okolicach Ostrowa Wielkopolskiego.

7. Rafał Bajda - zaliczył 39 startów; wykonał normę na I klasę sportową; był 9 na kryterium o Grand Prix Jasnej Góry w Częstochowie, największy sukces to 10 miejsce na mistrzostwach Polski LZS w Siedlcach i 15 na drużynowych mistrzostwach Polski w Grudziądzu; zdobył dużą srebrną odznakę KOT.

8. Rafał Bajda - startował w 18 wyścigach; zajął 1 miejsca w wyścigach w Dębiu i Izbicku; był 2 w woj. elim. Family Cup w Lipnie; największy sukces to 2 miejsce w mistrzostwach woj. MTB w Prudniku; zdobył złotą odznakę KOT.

9. Łukasz Osiecki - uczestniczył w 45 wyścigach rozgrywanych na terenie całej Polski; wielokrotnie zaliczył normę na I klasę sportową; był 4 na przełajowych mistrzostwach Polski w Słubicach; w punktacji generalnej cyklu Grand Prix MTB zajął 2 miejsce; był 2 w punktacji wieloetapowego wyścigu Fortum DZT w Wałbrzychu, 1 na mistrzostwach Polski LZS w Jordanowie; zajął 6 miejsce na górskich mistrzostwach Polski w Walimiu; najważniejszym tegorocznym sukcesem było zakwalifikowanie się aż w trzech konkurencjach na OOM /w jeździe indywidualnej na czas 21 miejsce, ze startu wspólnego na szosie 15 miejsce w Strykowie i w kolarstwie górskim w Opocznie 2 miejsce i srebrny medal olimpiady.

10. Kamil Zyśk - brał udział w 15 wyścigach m.in. w Sobótce, Kłomnicach, Gostyniu, najlepszy wynik to 12 miejsce w ogólnopolskim kryterium w Raciborzu; wykonał normę na III klasę sportową.